skip to Main Content
(0228) 212 67 82 bilgi@koyluoglumadencilik.com

HAKKIMIZDA

Siz müşterilerimiz karşısına, iş ahlakı, iş disiplini ve iş tecrübesi yönünden temiz bir sicil ve parlak bir referansla çıkıyoruz. Bünyemizde bulunan saha tecrübeli Maden, Jeoloji, Çevre, Orman, Harita Mühendisleri ile aşağıda özetle sıralamış olduğumuz hizmetlerimizi ve çözüm ortaklığımızı siz madencilerimize sunuyoruz.

Danışmanlık ve Teknik Takip: Bu güne kadar hammadde ve üretim alanında edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi haftalık bir program halinde sahada siz müşterilerimize sunmayı hedeflemekteyiz. İlk yatırım maliyetlerinin çok yüksek olduğu madencilik sektöründe ocak yapılanmasında minimum masraf, maksimum iş ilkesi ile ocak yönelimi, yönetimi, planlaması gibi çözüm hedefli yaklaşımlar ile siz yatırımcılara ileriyi görebileceğiniz danışmanlık takip sistemi oluşturduk. Sektörle ilgili konularda sizleri bilgilendirip haberdar etme gibi siz müşterilerimize çözüm imkanları sağlanması, firmanızı ön plana çıkarmadan sizin adınıza problemlerinizi çözecek uygun zeminin oluşturulması (arazi, ruhsat, pasa, yerel halk vb.) gibi dinamik yaklaşımlar sergiliyoruz.

Maden Ruhsatı Temini, Takibi: Ruhsat bilgi dökümü, maden ruhsatı alım satımı, faaliyet raporları, satış bilgi formu, işletme faaliyet bilgi formu, işletme projeleri, GSM ruhsatı, ÇED raporu, orman dosyası ve yol izni üretim izni, sevk fişi talebi, ruhsat devri gibi konularda takip dosyalarının hazırlanması.

Maden Sahası Etüdü: Sahip olduğunuz ruhsat sahalarının ekonomikliğini gerçekçi bir şekilde değerlendirerek geleceğe yönelik planlarınızda emin adımlarla ilerlemenizi sağlamak.

İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği: İş kanunu kapsamında, iş sağlığı ve iş güvenliği uzmanı (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Yetkilendirilmiş) personelimiz tarafından firmamız bünyesinde danışmanlık hizmetlerimizin verilmesi.

Madencilik sektöründe bugüne kadar elde ettiğimiz en önemli sonuç bilgidir. Bilgi elde etmesini, elinde tutup saklamasını, günü geldiğinde ise değerlendirmesini bilenler için kıymetlidir.

Back To Top